Hesap İşletim Ücreti

DANIŞTAY 15. DAİRESİ 2014/9570 ESAS, 06/02/2018 GÜN VE 2018/1194 KARAR, SAYILI KARARI İLE BANKALAR VADESİZ MEVDUAT HESAPLARINDAN "HESAP İŞLETİM ÜCRETİ" ALAMAYACAK

Sayfalar

Site İçinde Ara

Tüketici Hakem Heyeti Kararı Nasıl İcraya Konulur Yeni Tüketici Kanunu ve Uygulamaları İle Neler Değişti Tüketici Davalarında Belirsiz Alacak Meselesi Bıktıran SMS Reklamlarını Şikayet Edebilirsiniz Bizi Facebook ve Twitter'dan Takip Edebilirsiniz Bize Yazın Cevap Verelim
DANIŞTAY 15. DAİRESİ 2014/9570 ESAS, 06/02/2018 GÜN ve 2018/1194 KARAR, SAYILI KARARINA GÖRE; BANKALAR VADESİZ MEVDUAT HESAPLARINDAN "HESAP İŞLETİM ÜCRETİ" BEDELİ ALAMAYACAK

Ödüllerimiz


BlogYazarı ve Editörü Mehmet İMREK,
 
2012 Yılında, Yılın Tüketici Köşesi Yazarı olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından  ödül almaya layık görüldü.

2013 Yılında, Yılın Tüketicisi olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından  ödül almaya layık görüldü. Mehmet İmrek, bu ödülü TURKCELL'in Faturalı telefon sabit ücretine yaptığı yüzde 300'lük zammın iptali için açtığı davayı kazanarak hak etmiştir.

1- Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ödül töreni. 2012 Yılı- Yılın Tüketici Köşesi Yazarı
Ödülü veren Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kudbettin Arzu

2- İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı. 2012 Yılı- Yılın Tüketici Köşesi Yazarı

3- Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2013 Yılı- Yılın Tüketicisi Ödül Sahibi (Turkcell Faturalı Hat Sabit Ücretine Yapılan Yüzde 300 oranındaki zammının mahkemece iptali ve bu kararın Yargıtay'ca onanması)

4- İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı. 2012 Yılı- Yılın Tüketicisi Ödül Sahibi (Turkcell Faturalı Hat Sabit Ücretine Yapılan Yüzde 300 oranındaki zammının mahkemece iptali ve bu kararın Yargıtay'ca onanması)


Blog:      http://tuketicihukukuakademisi.blogspot.com
Facebook: facebook.com/tuketicihukukuakademisi.blog
E-Posta   :
tuketicibilgi@gmail.comHiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Güvenli İnternet İhbar

FLAŞ... FLAŞ... FLAŞ... TURKCELL'E YARGI ŞOKU..!

Tüketici Hukuku Akademisi

Yorum EkleTüketici Hukuku Akademisi

BİLGİ: CEP TELEFONU VEYA E-POSTA ADRESİNİZE GELEN "DOSYA MASRAFI VE KREDİ KARTI AİDAT KESİNTİLERİNİ GERİYE DOĞRU 10 YIL OLARAK ALIYORUZ" ŞEKLİNDEKİ SMS, MAİL VE SESLİ ÇAĞRILARA İTİBAR ETMEYİNİZ... BU BİR DOLANDIRICILIKTIR!!!

Yorum Ekle

ip adresi

Paylaş- Twitle-Mail- Yazdır-Ekle

Sayfalar

Tüketici Hukuku Akademisi Gadgets