Sayfalar

Site İçinde Ara

Tüketici Hakem Heyeti Kararı Nasıl İcraya Konulur Yeni Tüketici Kanunu ve Uygulamaları İle Neler Değişti Tüketici Davalarında Belirsiz Alacak Meselesi Bıktıran SMS Reklamlarını Şikayet Edebilirsiniz Bizi Facebook ve Twitter'dan Takip Edebilirsiniz Bize Yazın Cevap Verelim

10 Ekim 2013 Perşembe

Yeni Elektronik Haberleşme Yönetmeliği taslağı hazırlandı

Bilgi Teknolojileri İletişim Kurulu, elektronik haberleşmede güvenliğin artırılması için "Elektronik Haberleşme Yönetmeliği" taslağı hazırlayarak kamuoyunun görüşünün alınması kararı aldı.

Konuyla ilgili görüş ve önerilerin aşağıda verilen forma yazılarak 9 Kasım 2013 tarihine kadar yazılı olarak kuruma iletilmesi istenmektedir.

Elektronik Haberleşme Güvenliği Yönetmeliği Taslağı
Görüş ve önerileriniz için Görüş Bildirim Formu
Elektronik Haberleşme Güvenliği Yönetmeliği Taslağı’na ilişkin görüş ve önerilerin 09/11/2013 tarihine kadar yazı ile Kuruma ve/veya e-posta ile eolcay@btk.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir. Bu doküman 09/10/2013 tarihinden itibaren 09/11/2013 tarihine kadar askıda kalacaktır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Güvenli İnternet İhbar

FLAŞ... FLAŞ... FLAŞ... TURKCELL'E YARGI ŞOKU..!

Tüketici Hukuku Akademisi

Yorum EkleTüketici Hukuku Akademisi

BİLGİ: CEP TELEFONU VEYA E-POSTA ADRESİNİZE GELEN "DOSYA MASRAFI VE KREDİ KARTI AİDAT KESİNTİLERİNİ GERİYE DOĞRU 10 YIL OLARAK ALIYORUZ" ŞEKLİNDEKİ SMS, MAİL VE SESLİ ÇAĞRILARA İTİBAR ETMEYİNİZ... BU BİR DOLANDIRICILIKTIR!!!

Yorum Ekle

ip adresi

Paylaş- Twitle-Mail- Yazdır-Ekle

Tüketici Hukuku Akademisi Gadgets