Sayfalar

Site İçinde Ara

Tüketici Hakem Heyeti Kararı Nasıl İcraya Konulur Yeni Tüketici Kanunu ve Uygulamaları İle Neler Değişti Tüketici Davalarında Belirsiz Alacak Meselesi Bıktıran SMS Reklamlarını Şikayet Edebilirsiniz Bizi Facebook ve Twitter'dan Takip Edebilirsiniz Bize Yazın Cevap Verelim

24 Eylül 2013 Salı

Bilirkişiyi Şikayet Dilekçesi Örneği

T.C.

İSTANBUL

ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

ADELET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI'NA

Tarih: …../…../2012

Konu                    :Bilirkişiyi şikâyet.


Mahkeme tarafından Bilirkişi olarak atanan “…………………………………” ın bilirkişilik raporu yanlı, bilimsel verilerden uzak ve dosya içeriği ile uyumsuz bir rapor sunduğunu tespit ettim.

Bilirkişi “………………………………..” ın bilirkişilik vasıflarını taşımadığı şüphesi bende oluşmuştur. İşbu ikame olunan sebeplerden dolayı adı geçen bilirkişinin hakkında inceleme yapılmasını, inceleme neticesinde varılacak olumsuzluk tespiti gereğince dava dosyasına sunduğu raporun iptalini ve bundan sonra bilirkişilik yapmamasına dair yetki belgesinin iptal edilmesini diliyorum.

Gereğinin yapılmasını saygıyla dilerim.Şikâyet Eden

(Ad, Soyad ve İmza)

Adres                  :………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Güvenli İnternet İhbar

FLAŞ... FLAŞ... FLAŞ... TURKCELL'E YARGI ŞOKU..!

Tüketici Hukuku Akademisi

Yorum EkleTüketici Hukuku Akademisi

BİLGİ: CEP TELEFONU VEYA E-POSTA ADRESİNİZE GELEN "DOSYA MASRAFI VE KREDİ KARTI AİDAT KESİNTİLERİNİ GERİYE DOĞRU 10 YIL OLARAK ALIYORUZ" ŞEKLİNDEKİ SMS, MAİL VE SESLİ ÇAĞRILARA İTİBAR ETMEYİNİZ... BU BİR DOLANDIRICILIKTIR!!!

Yorum Ekle

ip adresi

Paylaş- Twitle-Mail- Yazdır-Ekle

Tüketici Hukuku Akademisi Gadgets